ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Selena Gomez e marrosur pas Shia-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Selena Gomez e marrosur pas Shia-s   Sat Jan 01 2011, 11:14Selena Gomez ėshtė e dashuruar nė aktorin Shia LaBeouf. Kėngėtarja dhe aktorja e bukur nuk ėshtė e tėrhequr nė ndonjė tip tė caktuar tė mashkullit, por e ka pranuar se ajo e konsideron yllin e filmit 'Wall Street: Money Never Sleeps' si tejet seksi dhe se ėshtė e marrosur pas tij. “Nuk kam ndonjė mashkull perfekt.


Mendoj se ai duhet tė jetė i sinqertė dhe njė i tillė qė mund tė jetė vetvetja. Mirėpo, nėse ai duket sikurse Shia LeBeouf, atėherė kjo do tė ishte e mrekullueshme! Me tė vėrtetė, jam e marrosur pas tij, pasi ai ėshtė shumė seksi. Duhet tė dalėsh dhe tė argėtohesh sa je e re dhe mos tė bllokohesh nė njė lidhje nė tė cilėn je zotuar”, ka thėnė ajo.


Selena gjithashtu e ka pranuar se nuk e pėlqen tė shkoj nė takime. Ylli 18-vjeēe, e cila ka arritur famėn botėrore kur ėshtė paraqitur nė serinė hit tė Disney-it 'Wizards of Waverly Place', ėshtė shprehur: “Nuk i dua takimet. Bėhem e ngathėt, pasi asnjėherė nuk e di se ēfarė tė bėj.


Ende ndjehem nė siklet kur jam nė shoqėrinė e njė mashkulli. Por gjėja mė e mirė ėshtė qė tė jesh e hapur dhe mos ta mbyllėsh veten. Kėnaqu duke qenė e re”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Selena Gomez e marrosur pas Shia-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: