ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Breanne, Shqiptarja e pornografisė: Edhe kjo ėshtė njė karri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Breanne, Shqiptarja e pornografisė: Edhe kjo ėshtė njė karri   Sat Jan 01 2011, 11:121/3

Aktorja shqiptaro-amerikane Breanne Benson (emėr arti) ėshtė njė miks i pamjes ekzotike me disa forma qė rrallė shihen nė industrinė e pornografisė. Duket se i ka ecur kaq mirė sa revista e “Penthouse” e ka shpallur “E veēanta e muajit”. Benson gjeti pak minuta pėr tė dhėnė kėtė intervistė.


Na tregoni pak pėr veten. Ku jeni rritur?


Kam lindur nė Shqipėri dhe kam ardhur nė SHBA kur isha vetėm 7 vjeē. Jam rritur nė Kaliforninė Jugore.


Si u fute nė kėtė rrugė?


Pėrmes njė mikut tim.


Pėr ju, kjo ėshtė mė shumė modelim, apo ekzibicionizėm?


Nė tė vėrtetė ėshtė pak nga tė dyja. Jam njė vajzė e re me njė shpirt tė lirė, qė dashuron seksin.


Ēfarė ndjesie ju jep ju kur e dini qė mijėra apo miliona njerėz ju kanė parė tė zhveshur ose dhe mė shumė se kaq?


Ėshtė shumė emocionuese. Kam fansa nė tė gjithė botėn dhe mendoj se ėshtė e mrekullueshme qė ka njerėz qė mė shohin duke bėrė seks nė kamera. Ėshtė padyshim njė kthesė.


Si e nisėt punėn tuaj nė hardcore? A preferoni tė pozoni pėr kamerat, apo tė veproni pėrpara kameras pėr njė video?


Ishte shumė e thjeshtė, sinqerisht. Ishte si njė hap tjetėr nė karrierėn time dhe jam shumė e lumtur me vendimin pėr tė kaluar nė hardcore. Mė pėlqen modelimi, seksi, gjithēka. Dua tė eksploroj tė gjithė fantazitė e mia seksuale me botėn.


Ēfarė dėshironi tė bėni vitin qė po vjen?


Shpresoj tė vazhdoj me progresin tim si performuese. Kjo nuk ėshtė thjesht njė punė pėr mua, ėshtė karriera ime dhe e marr atė shumė seriozisht.


Vendlindja: Tiranė, Shqipėri


Emri real: Adelina


Gjatėsia: 1.63 m


Pesha: 48 kg


Gji natyror: Po


Orientimi: hetero


Etnika: Shqiptare


Pseudonim(et): Breanne, Breanne Benson, Lonnie Breanne dhe Breanne Teases

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Breanne, Shqiptarja e pornografisė: Edhe kjo ėshtė njė karri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: