ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”   Sat Jan 01 2011, 11:111/3

“Nora nuk o njėsoj” titullohet video-projekti i fundit muzikor i kėngėtares Nora Istrefi.


Videoklipi i kėsaj kėnge ėshtė realizuar nga produksioni “Entermedia”, ndėrsa Nora si gjithmonė edhe nė kėtė klip duket shumė joshėse dhe seksi.


Tematika e kėngės ėshtė shumė e ngjashme me kėngėt e fundit tė kėngėtarėve kosovarė tė cilėt kritikojnė rivalėt e tyre muzikore dhe lartėsojnė veten.


Edhe Nora ka vendosur qė kėsaj here tė flasė pėr veten me anė tė kėsaj kėnge, duke lajmėruar kėshtu se ajo mė “nuk ėshtė njėsoj” dhe ėshtė njė person mė ndryshe.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Nora Istrefi “nuk ėshtė njėsoj”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: