ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 S’ka shaka me Jessica-n

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: S’ka shaka me Jessica-n   Sun Dec 19 2010, 11:07Jessica Alba ka treguar se nuk ka shaka me martesėn e saj, pasi ka refuzuar t’i lejoj burrit tė saj Cash Warren qė tė heq unazėn e martesės pasi kishte lėnduar gishtin, sepse ajo dėshiron qė bota ta dijė se ai ėshtė njeri i martuar.


Ylli i filmit “Sin City” ėshtė martuar me Warren nė maj tė vitit 2008 dhe vetėm disa javė mė vonė, ata ishin bėrė prindėr tė vajzės sė vogėl Honor Marie. Por Alba e ka pranuar se shpesh ndjen pasiguri rreth martesės sė tyre dhe dėshiron qė partneri i saj tė tregojė zotimin e tij, duke e ekspozuar unazėn e martesės gjatė tėrė kohės.


“Edhe nėse burri im nuk bėn asgjė me ndonjė femėr me tė cilėn punon, prapė ndonjė bisedė e afėrt me ndonjėrėn qė ėshtė e bukur, mė bėn tė ēmendem fare. Dhe nuk bėj pėrjashtim. Warren kishte ndrydhur gishtin dhe ishte detyruar ta heqė unazėn. Por mė pas ai mundohej tė lavdėrohej para miqve tė tij dhe tė sillet sėrish si njė 18-vjeēar.


Ai mė thoshte ‘ zemėr, ēdokush e di se jam i martuar’. Por kjo nuk vlente pėr mua dhe i thash: ‘nė djall jo. Ti do ta bartėsh sėrish atė unazė. Lėri ato budallallėqe”, ka treguar Alba.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
S’ka shaka me Jessica-n
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: