ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Grevė urie pėr hir tė bukurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Grevė urie pėr hir tė bukurisė   Sun Dec 19 2010, 10:571/3

Pėr tė ashtuquajturin numri i konfeksionit “Zero”, ēmenden aktoret, manekinet dhe kėngėtaret, ndėrsa shumė prej tyre e kanė pranuar se pėr ta arritur kėtė, duhet njė viktimizim i tė ngrėnit. Ne ju zbulojmė disa nga yjet e Hollivudit, tė cilat thjeshtė ishin nė “grevė urie” pėr tė arritur efektin e dėshiruar.


1. Mila Kunis


Aktorja simpatike pėr herė tė parė e ka vėrejtur mungesėn e ushqimit derisa pėrgatitej pėr rolin nė filmin 'Black Swan'. Mila pėr rolin e balerinės, ėshtė dashur tė humbė peshė, por edhe rregullisht tė ushtroj balet. 'Isha aq e uritur dhe e rraskapitur, sa e vetmja gjė qė mendoja, ishte ushqimi. Dėshira ime e vetme ishte ushqimi”, ka thėnė ajo.


2. Sarah Jessica Parker


Trupi thatanik i Sarah Jessica Parker-it, ishte temė e rregullt e tabloideve, ndėrsa shumica pajtohen se mosngrėnia nė kombinim me ushtrimet fizike, sjell njė pamje tė tillė tmerruese. Edhe pse aktorja insiston se pėr kėtė ėshtė fajtor organizmi i saj super i shpejtė, prapė e pranon se gati ēdo ditė ėshtė e uritur.3. Courteney Cox


Edhe pse Courtney Cox thotė se mė parė do ta fuste stomakun brenda, se sa tė jetė e uritur, kjo deklaratė nė asnjė mėnyrė nuk ėshtė e vėrtetė, sepse vijat e trupit tė saj, kanė nė kufirin e anoreksisė.


4. Kate Moss


Thatanikja e njohur Kate Moss, e cila me vite ka luftuar problemin me drogėn, haptazi e ka pranuar se pamjen e saj tmerrėsisht vitale, e ka fituar si rezultat i konsumimit minimal tė ushqimit jo kalorik. “Asgjė nuk ėshtė mė e shijshme pėr mua, se sa ndjenja e tė qenit thatanike”, kishte deklaruar ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Grevė urie pėr hir tė bukurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: