ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Amy Locane akuzohet pėr vrasje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Amy Locane akuzohet pėr vrasje   Sun Dec 19 2010, 10:56Ish-ylli i serisė "Melrose Place", Amy Locane, ėshtė paditur pėr vrasje dhe sulm pa paramendim me veturė pasi ishte pėrfshirė nė njė aksident fatal nė fillim tė kėtij viti.


Aktorja e cila ka luajtur pėrkrah Johnny Depp-it nė filmin "Cry-Baby", ishte duke vozitur nė Nju Xhersi nė qershor, kur kishte goditur njė veturė gjatė njė kthese. Helene Seeman, e cila ishte njė ulėsen pėr pasagjerė nė veturėn tjetėr, ishte shpallur e vdekur nė vendngjarje, derisa vozitėsi Fred Seeman kishte marrė lėndime tė rėnda trupore.


Locane e kishte pranuar se kishte pirė disa gota verė para se tė voziste. Dhe tani ajo zyrtarisht ėshtė paditur pėr vrasje dhe nėse shpallet fajtore, pėrballet deri nė 30 vite burg pėr vrasje dhe 10 vjet burgim pėr sulm me auto.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Amy Locane akuzohet pėr vrasje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: