ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Striptiz i nxehtė nga Kendra Wilkinson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Striptiz i nxehtė nga Kendra Wilkinson   Sun Dec 19 2010, 10:52Edhe pse po mundohet qė tė jetė njė nėnė dhe njė bashkėshorte e mirė, Kendra Wilkinson prapė nuk mund ta harrojė atė anėn e saj tė egėr dhe seksi.


Ish-lepurusha e revistės sė njohur erotike “Playboy”, gjithmonė i ka dashur ndejat e ēmendura tė natės dhe asnjėherė nuk i ka fshehur format e bujshme tė trupit, duke i ekspozuar ato kudo pėr kėnaqėsinė e adhuruesve tė saj meshkuj.


Dhe nė ndejat e tilla ajo nuk ka ngurruar as tė bėj striptiz, ndėrsa njė vallėzim tė tillė erotik ajo e ka realizuar edhe kėtė herė dhe me siguri se me kėtė ka ofruar pakėz ngrohtėsi nė kėto ditė tė ftohta.


Nė videon e emetuar nė internet, Kendra, si duket e dehur, bėn njė vallėzim tė egėr dhe tė zjarrtė, ku edhe ka zbuluar pjesėt mė intime tė trupit dhe vazhdimisht ishte e buzėqeshur.


Duket se pohimi i saj se tani nuk ėshtė e gatshme tė pozojė lakuriqe para objektivėve tė fotoaparateve, nuk ėshtė i vėrtetė, nėse marrim parasysh veprimin e saj tė fundit, por edhe faktit se muaj mė parė para opinionit ėshtė zbardhur edhe porno-filmi i saj privat.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Striptiz i nxehtė nga Kendra Wilkinson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: