ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Nora Istrefi zhvishet sėrish nė klip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Nora Istrefi zhvishet sėrish nė klip   Sun Dec 19 2010, 10:45Kėngėtarja seksi, , duket se nuk po ndalet duke na sjellė vazhdimisht kėngė e videoklipe tė reja. Sė shpejti pritet tė shfaqet nė ekranet televizive kėnga dhe videoklipi i saj mė i ri, “Nora nuk ėshtė njėsoj”.


“Kėnga ėshtė jashtėzakonisht e mirė edhe klipi gjithashtu. Unė shpresoj tė kem dhėnė maksimumin tim, kėshtu qė besoj se do tė pėlqehet nga fansat e mi, edhe sepse e kam konsideruar kėtė si njė kėngė-dhuratė pėr festat e fundvitit pėr tė gjithė ata qė mė kanė mbėshtetur dhe pėrveē kėsaj, do tė kenė rastin tė shohin njė Norė mė ndryshe”.


Klipi ėshtė realizuar nga Entermedia, muzika ėshtė e Arbrit dhe Chris-it, kurse teksti ėshtė i Dasit. Nora na e ka shuar kuriozitetin edhe kur e pyetėm pėr planet e fundvitit. Turneu i saj do tė nisė qė nė datėn 22 dhjetor nė Amerikė, vend ky qė do ta gjejė edhe nė natėn e ndėrrimit tė viteve.


Ndėrsa nė kujtimet pėr vitin 2010, ajo do tė risjellė nė mendje vetėm kohė tė mira, fat dhe karrierė tė frytshme, qė shpreson ta rigjejė edhe nė vitin qė do tė vijė.(Panorama)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Nora Istrefi zhvishet sėrish nė klip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: