ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pendohet pėr veprimet e saj!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Pendohet pėr veprimet e saj!   Tue Dec 14 2010, 22:34Rihanna edhe njėherė foli pėr ngjarjen qė i ndodhi vitin e kaluar, kur e rrahu i dashuri i atėhershėm, Chris Brown. Kėngėtarja ėshtė e hidhėruar me veten sepse mė herėt nuk e ka mėsuar se nė lidhjen qė ishte ka pasur keqtrajtim.


“U gjenda nė njė situatė pėr tė cilėn gjithmonė thosha se mua nuk do tė mė ndodhė”, tha Rihanna. Edhe pse ta dashurin e kishte lėnė pasi qė e rrahu, kėngėtarja i ishte kthyer sėrish pėr shkurtazi dhe tani nuk mund tė besojė se kėtė e ka bėrė dhe pendohet qė kėtė lidhje nuk e ka pėrfunduar mė herėt.


Por, edhe pėrkundėr pėrvojės sė hidhur, Rihanna tha se kurrė nuk ka dashur qė dikush tė ndjejė keqardhje pėr tė. “Urrej qė njerėzit e kanė ditur ēka ka ndodhur, kurrė nuk kam dashur qė dikush tė qajė pėr mua”, tha ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Pendohet pėr veprimet e saj!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: