ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Engjėllushet ua plotėsojnė ėndrrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Engjėllushet ua plotėsojnė ėndrrat   Tue Dec 14 2010, 22:311/3

Adriana Lima, Candice Swanepoel dhe disa manekine tjera tė bukura, kanė veshur rroba tė brendshme seksi, prapa nė shpinė kanė vendosur krahė tė bardhė dhe kanė incizuar njė reklamė pėr festat e fundvitit.


Michael Bay, regjisori i filmit 'Transformers', edhe vitin e kaluar ka bėrė regjinė e reklamės sė festave, nė tė cilėn engjėllushet e firmės sė modės “Victoria’s Secret”, nė veshje tė brendshme provokuese, kanė provokuar imagjinatėn e meshkujve ė mbarė botėn.


Dhe as kėtė vit nuk ėshtė bėrė pėrjashtim. Adriana Lima, Candice Swanepoel, Chanel Iman, Lily Aldridge, Rosie Huntington-Whiteley dhe shumė manekine tjera tė bukura, kanė veshur rroba tejet seksi si dhe krahėt e bardhė dhe kanė bėrė njė reklamė edhe mė provokuese se ajo e vitit tė kaluar.


Dhe kėtė vit, ‘Victoria's Secret’ ju pyet se cila ėshtė ėndrra juaj dhe pėr ēka ėndėrroni, sepse ata ėndrrat tuaja me siguri se munden t’ua realizojnė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Engjėllushet ua plotėsojnė ėndrrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: