ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Arjeta Oruqi rrėfehet pėr aksidentin (VIDEO)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Arjeta Oruqi rrėfehet pėr aksidentin (VIDEO)   Fri Dec 10 2010, 08:53Ari hapi zemrėn pėr aksidentin dhe tragjedinė qė i kishte ndodhur para 1 muaji. Buci zbuloi relacionin me tragjedinė e Arit, dhe e pėrqafoi atė. Urrejtja e Bucit ndaj Arit u kthye nė respekt.


Ishte njė histori qė kishte ndodhur mė 23 tetor 2010, Ari dhe 3 shokėt e saj ishin duke pėrshkuar rrugėn e magjistrales Prishtine-Vushtrri, kur njė kamion erdhi nė drejtim tė shoferit (nė kėtė rast Arit). Me kėtė rast, Ari me makinė kishe hyrė nė livadhe duke pėsuar rėndė, me thyerjen e 4 brinjėve te saj,dhe vdekjen e shokut tė saj mė tė ngushtė, Fitim Mehollit.


Ari pati guximin dhe tregoi publikisht kėtė ngjarje, dhe kėrkoi falje tė gjunjėzuar prej familjes Meholli. Mirėpo, i prekur nė kėtė rast ishte edhe djali i tezės sė Fitimit, ku nė kėtė rast ishte Buci, dhe Ari se kishte ditur pėr kėtė.


Ajo theksoi se nuk ėshtė fajtore, ata s’kanė qenė nėn ndikimin e alkoolit, dhe se nuk ėshtė “e bija e shkaut”, siē i thoshin prej fjalėve nė Prishtinė, por ajo s’i ka qejf dhe s’i merr parasysh fjalėt e tjerėve.


Pėr kėtė shkak, tė gjithė banorėt e “Shpija 2”, shkuan nė dhomė tė rrėfimit dhe shprehėn ngushėllime publike pėr familjen Meholli. /Vipat/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Arjeta Oruqi rrėfehet pėr aksidentin (VIDEO)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: