ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pėr ditėlindje nė Barcelonė pėr tė shikuar “El Clasicon”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Pėr ditėlindje nė Barcelonė pėr tė shikuar “El Clasicon”   Fri Dec 10 2010, 08:49Qė nga fillimi i punės sė televizionit “Klan Kosova” Alaudin Hamiti ėshtė bėrė pjesė e kėtij mediumi. Ai u largua nga “RTK”-ja aty ku kaloi shumė vjet duke fituar pėrvojė, por edhe publicitetin e shikuesve, ndėrsa iu bashkua njė stafi krejt tė ri me njė koncept dhe ide tė reja. Dinin, siē e njohim tė gjithė, vazhdon tė udhėheqė emisionin e mėngjesit “Ora 7” nė Klan Kosova.


Gjatė bisedės pėr “Zėrin”, ai tregon se ndihet shumė mirė qė ėshtė pjesė e kėtij mediumi dhe stafit qė ka ky televizion. “Ėshtė kėnaqėsi dhe ndjenjė e ndryshme nga pėrvoja ime e mėparshme nė media tė tjera.


Kur them ndryshe, ėshtė pėr faktin se njerėzit kėtu janė tė gjithė tė rinj dhe plot kreativitet”, thotė ai. Pėrpos qė ėshtė prezantues i kėtij emisioni, Dini gjithashtu ka marrė edhe njė rol tjetėr, ai ėshtė edhe producent i emisionit pėr tė rinj “Prive”.


Thotė se qoftė si prezantues apo qoftė si producent janė tė dyja punė qė i sjellin kėnaqėsi. “Kur punon njė kohė tė gjatė si prezantues e kupton mė mirė edhe rolin e producentit. Puna ime si prezantues mė ka mėsuar shumė se ēka duhet tė kėtė dhe si tė veproj njė producent.


Prandaj, nuk mund tė them se cila me jep mė shumė kėnaqėsi, pasi tė dyja kėto shkojnė bashkė. Nėse nuk e ke pak nė shpirt punėn si producent, nuk mund tė jesh as prezantues i mirė edhe e kundėrta”, ėshtė shprehur ai.


Surpriza e bashkėshortes pėr ditėlindje


E kur tė gjithė ne tė tjerėt jemi mbledhur para televizorit pėr tė shikuar ndeshjen mė tė madhe tė futbollit “El Clasicon” mes Barcelonės dhe Real Madridit, Dini e ka shijuar “live” nė tribunat e stadiumit “ Camp Nou”.


Ai thotė se kjo iu ėshtė bėrė e mundshme falė bashkėshortes, e cila e ka befasuar me rastin e ditėlindjes sė tij. “E veēantė e kėsaj ishte se bashkėshortja ime, Yllka, e ka mbajtur tė fshehtė kėtė udhėtim deri nė ditėn e ditėlindjes sime.


Atėherė kur unė fillova tė zhgėnjehem qė nuk po mund tė shkoja askund, mė erdhi si prej qielli kjo befasi.”, shprehet Dini duke treguar mė pas edhe pėr ndjenjėn tė cilėn e ka pėrjetuar gjatė ndeshjes nė Barcelonė.


“Ndjenje shume e veēantė, sidomos kur tė vjen surprizė. Gjithmonė kam pasur dėshirė ta pėrjetoj "El Classicon". E kam pėrjetuar deri nė maksimum, pasi edhe Barcelona fitoi bindshėm.


Ishte njė kėnaqėsi e papėrshkruar tė jesh pjesė e zhurmės sė 100 mijė tifozėve tė zjarrtė katalanas”, tregon ai emocionet e tij gjatė kėsaj ndeshjeje tė madhe tė futbollit qė u luajt tė hėnėn nė mbrėmje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Pėr ditėlindje nė Barcelonė pėr tė shikuar “El Clasicon”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: