ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Motra e Dafina Zeqirit, Besa, modele

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Motra e Dafina Zeqirit, Besa, modele   Fri Dec 10 2010, 08:471/3

Ėshtė bėrė shumė e lehtė pėr tė arritur famėn kėto kohė tek ne. Mjafton qė tė jesh motra apo vėllai i njė personi tė famshėm dhe tė hapen dyert e suksesit. Kjo ka ndodhur edhe me motrėn e Dafina Zeqirit, e cila si ajo e Gentės po mundohet tė futet nė fushėn e modelimit.


Besa Zeqiri deri mė tani ka realizuar disa sete me fotografi, nė disa prej tė cilave duket edhe mjaft provokative dhe nė adresė tė saj kanė arritur disa oferta pėr modelim, pėrkatėsisht nga agjencia “1stoption model agency”dhe “Orange model menagment” nga Londra tė cilat i kanė shpėrndarė fotot e modeles edhe nė Danimarkė dhe Kanada. Modelja do tė jetė pjesė e dy photoshooting, qė do tė mbahen nė dhjetor dhe janar nė Indi.


Ajo ėshtė duke punuar intensivisht me formėn e trupit tė saj duke u marrė me palestėr dhe i ėshtė nėnshtruar njė diete tė rreptė ku ka humbur 8 kilogramė nga pesha e saj trupore.. Besa Zeqiri ėshtė nė prag tė nėnshkrimit edhe tė tri kontratave tė reja me agjenci tė ndryshme modelimi. /Panorama/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Motra e Dafina Zeqirit, Besa, modele
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: