ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Melanie Fiona, Koncert nė Tiranė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Melanie Fiona, Koncert nė Tiranė   Sun Dec 05 2010, 10:24Kėngėtarja kanadeze, Melanie Fiona, do tė mbajė tė shtunėn nė Pallatin e Kongreseve njė koncert recital. Ashtu si nė tė gjithė botėn, edhe pėr publikun shqiptar Melanie Fiona u bė e njohur pėrmes kėngėve tė saj, “Monday Morning”, apo “Give it to me right”.


Melanie Fiona u lind dhe u rrit nė Toronto. Qysh nė vogėli ajo hyn nė kontakt me muzikėn falė tė atit muzikant, kitarist i njė bande, dhe pasionit tė nėnės sė saj pėr artistė si ‘The Ronettes’ dhe Whitney Houston. Albumi i saj i parė titullohet “The Bridge” (“Ura”), ku zbulohen njė sėrė elementesh qė pėrbėjnė personalitetin krijues tė Fionės.


Ajo pėrzien tingujt e muzikės pop dhe soul. Sa i takon kėtij albumi, kėngėtarja ka thėnė se ai thyen barrierat mes etnive, zhanreve, grupmoshave dhe gjinive. Njėkohėsisht, ky album reflekton dualitetin qė rrethon vet personalitetin e bollshėm tė Melanie Fiona-s. Tingujt e albumit tė Melanie Fiona-s konsistojnė nė njė pėrzierje tė shembujve tė muzikės klasike. /Shqip/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Melanie Fiona, Koncert nė Tiranė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: