ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Meshkujt dėshirojnė t’i paguajnė shpenzimet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Meshkujt dėshirojnė t’i paguajnė shpenzimet    Thu Dec 02 2010, 19:54Emri Capri Anderson “eksplodoi” si njė bombė dhe i mbushi mediet, kur para mė pak se njė muaji, aktori amerikan, Charlie Sheen, lakuriq dhe i dehur, e demoloi dhomėn e hotelit nė tė cilėn kėtė bukuroshe e kishte mbyllur nė orman.


Tani pas saj janė renditur shumė sponsor “zemėrgjerė” tė cilėt dėshirojnė tė paguajnė harxhimet e gjyqit, pas padisė qė Capri ia ka bėrė Sheen-it, kjo sė paku sipas pohimeve tė faqes sė internetit “MyGirlFund.com”, njofton “TMZ”.


Nė fakt, ky rrjet shoqėror ėshtė i specializuar tė ofrojė shėrbime pėr femrat tė cilat dėshirojnė tė shoqėrohen me zotėrinj “zemėrgjerė” dhe nėpėrmjet tyre t’i realizojnė objektivat e tyre.


Ky rrjet i ėshtė drejtuar porno-yllit me njė ofertė me shkrim, nė tė cilėn thuhet se do t’i gjejė sponsor, dhe sipas tyre tashmė janė paraqitur meshkuj tė shumtė tė cilėt dėshirojnė tė paguajnė kėto shpenzime, dhe kjo faqe u ka premtuar se do t’ua ruajė identitetin, duke i paraqitur si sponsor anonim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Meshkujt dėshirojnė t’i paguajnė shpenzimet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: