ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Gresa: Celulari, zbulimi mė i mirė i teknologjisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Gresa: Celulari, zbulimi mė i mirė i teknologjisė   Thu Dec 02 2010, 19:53
Kėngėtarja Gresa Behluli mendon se celulari ėshtė shumė i nevojshėm pėr kryerjen e obligimeve tė saja ditore dhe tė karrierės sė saj. Ajo mendon se celulari ėshtė njė nga zbulimet mė tė mira tė teknologjisė.


“Nė ēdo vend dhe ēdo kohė, mendoj se ėshtė njė ndėr zbulimet mė tė mira tė teknologjisė, ėshtė mundėsia mė e mirė pėr tė kontaktuar me njerėz nė kohė reale, pa marrė parasysh vendin se ku gjendesh”, shprehet ajo pėr “Zėrin”.


Nuk ėshtė e pasionuar pas celularėve


Gresa nuk ėshtė shumė e pasionuar pas celularėve dhe thotė se ata i ndėrron vetėm kur t’i dėmtohen apo kur ta sheh tė nevojshme pėr t’i ndėrruar. “Aktualisht kam njė celular “Nokia E72” me ngjyrė tė zezė. Ėshtė shumė komod dhe i pėrshtatshėm”, pohon kėngėtarja Behluli, duke shtuar se edhe shpenzimet e saj janė mesatare.


“Mė sė shumti flas me familjen, tė afėrmit apo edhe shoqėrinė”. Gresa nuk mban mend se sa mė sė gjati ka biseduar nė celularė, por thotė se mė shumė e thėrrasin sesa thėrret ajo vetė.


“Pėr shkak tė punės qė kam mund tė them se mė shumė mė thėrrasin, por edhe unė thėrras shumė shpesh tė afėrmit e mi”, u shpreh Gresa, e bija e kėngėtares sė mirėnjohur Shkurte Fejza.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Gresa: Celulari, zbulimi mė i mirė i teknologjisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: