ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 “Copėza” e vitit 2010

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: “Copėza” e vitit 2010   Thu Dec 02 2010, 19:421/3

Revista “Nuts” bukuroshen britanike Rosie Jones, e cila kėtė verė e festoi ditėlindjen e 20-tė, e shpallin “copėzėn” mė seksi tė vitit 2010 dhe ajo me kėtė rast realizoi edhe njė set tė ri tė fotografive lakuriqe. Rosie kohė mė parė e kishte zbuluar se dėshiron qė t’i tėrheqė meshkujt, e veshur nė kombinim klasik e seksi, fustanin e ngushtė dhe me kėpucė me take tė larta.


Deri mė tani britanikja 20-vjeēare i ka zbukuruar numrin e madh tė revistave pėr meshkuj, ndėrsa ėshtė e njohur edhe si “vajza nga faqja e tretė” e tabloideve britanike. Ajo qė mė sė shumti e potencon kėtė bukuroshe britanike, janė gjinjtė e saj tė mėdhenj, tė cilėt ndryshe nga ato tė bukurosheve tė tjera, janė plotėsisht natyral.


Dhe pikėrisht kjo ėshtė edhe arma kryesore e saj nė gjahun pėr meshkujt e bukur, pasi siē thotė edhe vetė ajo, rrallė mund tė ndodhė qė ndonjė mashkulli t’i rezistojė tundimit qė t’i ketė nė duart e tij gjinjtė e saj tė mrekullueshėm.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
“Copėza” e vitit 2010
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: