ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Geti, i dashuruar me njė tironse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Geti, i dashuruar me njė tironse   Tue Nov 30 2010, 08:51Getoar Selimi, njėri ndėr hip-hop artistėt mė tė njohur, nuk ka prirje vetėm tė kėndojė. Ai shquhet edhe pėr tė dashurat e shumta qė ka pasur. E fundit zyrtarisht ishte Hana Shehu, prezantuese e njohur nė Kosovė, lidhje e cila zgjati rreth dy vjet dhe pėrfundoi me pretekstin e angazhimeve tė shumta tė Getit.


Pak javė mė parė, nė njė shkrim rreth albumit mė tė ri tė Tingullit 3nt, lamė tė hapur dyshimin e ardhjeve tė shpeshta tė tij nė Tiranė. Dhe kishim tė drejtė pasi nuk ishin vetėm koncertet arsyeja e vetme…


Ai duket se ka gjetur prehje nė krahėt e njė vajze nga Tirana, tė cilėn thuhet se e ka njohur nė njė nga pub-et e kryeqytetit. Ata kanė shkėmbyer numrat e telefonit, madje dhe janė takuar disa herė. Ndėrsa fotot qė ne disponojmė janė bėrė nga njė shoqe e saj, me tė cilėn kishin qenė bashkė atė natė. /Panorama/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Geti, i dashuruar me njė tironse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: