ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kush e la shtatzėnė Christina-n?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kush e la shtatzėnė Christina-n?   Tue Nov 30 2010, 08:47Kėngėtarja Christina Aguilera e cila para pak kohe e paraqiti kėrkesėn pėr ndarje nga bashkėshorti Jordan Bratman-i, sipas informatave ėshtė shtatzėnė. Kėshtu njė muaj pasi qė u njoftua pėr divorcin e saj, mediet amerikane e publikuan edhe lajmin pėr shtatzėninė e saj.


Si dėshmi e kėsaj u ofrua edhe fotografia e kėngėtares gjatė ceremonisė sė dhėnies sė ēmimeve “AMA” nė tė cilėn shihet barku i fryrė. Por, tani lind pyetja se kush e la shtatzėnė Christina-n, a ėshtė ky ish-bashkėshorti apo ndonjėri nga tė dashurit e saj sekret, qė ndoshta ndonjėri nga ta ka qenė edhe arsyeja e shkatėrrimit tė martesės. Disa burime tė afėrta me kėngėtaren, thonė se ajo nuk e ka ndėrmend qė tė martohet sėrish, pasi dėshiron tė ketė lidhje tė hapura dhe pa obligime dhe gjithashtu i pėlqen edhe seksi me femra.


Christina Aguilera 29-vjeēare dhe Jordan Bratman 33-vjeēar, kanė qenė nė lidhje qė nga viti 2002, ndėrsa u martuan nė vitin 2005. Djali i tyre Max ka lindur nė janar tė vitit 2008.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kush e la shtatzėnė Christina-n?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: