ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pa duhan e kilogramė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Pa duhan e kilogramė   Tue Nov 30 2010, 08:44Katherine Heigl vendosi ta lėrė duhanin edhe pse ajo disa herė mė parė e kishte pranuar se ėshtė e varur nga prirja e duhanit.


Por, qė nga momenti kur nė shtėpinė e saj e solli vajzėn Naleigh-in, tė cilėn e adaptoi, aktorja vendosi qė ta ndėrpresė kėtė gjė tė dėmshme.


Nė kėtė proces i ka ndihmuar cigarja elektronike dhe falė saj, gjatė kohės sė lėnies sė duhanit, nuk ka shtuar asnjė kilogram.


Cigarja elektronike nė vete nuk pėrmban as katran, as monoksid tė karbonit dhe asnjė nga pėrbėrėsit e dėmshėm tė cilat merren gjatė pirijes sė duhanit.


“Me ndihmėn e cigares elektronike Heigl u sigurua nga efektet anėsore qė pasojnė gjatė lėnies sė duhanit, siē ėshtė trashja e cila paraqitet pėr shkak tė nevojės sė vazhdueshme pėr tė ngrėnė diēka, nė momentet kur paraqitet dėshira pėr duhan”, tha njė burim.


Box: Katherine Heigl vendosi ta lėrė duhanin edhe pse ajo disa herė mė parė e kishte pranuar se ėshtė e varur nga prirja e tij.


Por, qė nga momenti kur nė shtėpinė e saj e solli vajzėn Naleigh-in, tė cilėn e adaptoi, aktorja vendosi qė ta ndėrpresė kėtė gjė tė dėmshme. Nė kėtė proces i ka ndihmuar cigarja elektronike dhe falė saj nuk ka shtuar asnjė kilogram.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Pa duhan e kilogramė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: