ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Nėna, “engjėlli mbrojtės” i Jessica Alba-s

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Nėna, “engjėlli mbrojtės” i Jessica Alba-s   Tue Nov 30 2010, 08:431/3

Njėra nga nėnat mė tė bukura nė botė, aktorja seksi Jessica Alba, konsideron se kurrė nuk do tė ishte njė nėnė kaq e mirė nėse edhe vetė tė mos e kishte nėnėn mė tė mirė nė botė. Nėna e saj, Cathy, edhe sot ėshtė kėtu qė vajzės sė famshme t’i gjendet pranė dhe t’i ofrojė ndihmė sa herė ka nevojė rreth vajzės sė saj dyvjeēare, Honor Marie-s. Ylli 29-vjeēar dhe bashkėshorti i saj, producenti filmik, Cash Warren, kėshtu pra para dy vitesh u bėnė prindėr tė vajzės sė mrekullueshme.


Ēifti i famshėm ėshtė mirė duke u gjendur nė rolin e prindėrve, ndėrsa Jessica disa herė deklaroi se nėna e saj Cathy nė shumė gjėra i ndihmon.


“Nėna ime Cathy gjithmonė mė ka mėsuar se me tė duhet tė bisedojė pėr gjithēka. Mė ka thėnė se para sė gjithash mė ėshtė shok, mė i miri nga tė gjithėt qė i kam, dhe pėr kėtė duhet tė ndėrtojmė raport tė mirė. Sigurisht qė kėsaj i ka kontribuar edhe fakti se mė ka lindur kur i ka pasur 19 vjet, dhe pėr kėtė shumė mė lehtė, se sa tė gjithė prindėrit e moshatarėve, i ka kuptuar dėshirat dhe kėrkesat e mia”, sqaron Alba.


Aktorja e famshme pohon se mė e vlefshmja ėshtė se nga nėna “mori” dozėn e madhe tė vetėrespektit, dhe se kjo ėshtė shumė e rėndėsishme pėr secilin person.


“Nėse nuk e respekton veten, as tė tjerėt nuk do t’ju respektojnė, kėshtu mė ka thėnė”, kujton aktorja dhe shton: “Mė ka thėnė qė gjithmonė duhet saktėsisht tė pėrcaktojė sė ēka vėrtetė dėshirojė dhe ēka jo dhe se me tėrė forcat tė luftojė pėr kėtė. Mė ka mėsuar qė tė jem morale, qė mirė tė mendojė para se tė marrė vendimin dhe tė qėndrojė fuqishėm pas tė gjithave qė i bėjė”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Nėna, “engjėlli mbrojtės” i Jessica Alba-s
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: