ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Genta: Eurovizioni zviceran mė ka vjedhur votat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Genta: Eurovizioni zviceran mė ka vjedhur votat   Sun Nov 28 2010, 16:25

Genta hyri nė konkursin seleksionues pėr tė pėrfaqėsuar shtetin zviceran nė Eurovizion. Vetėm pak kohė mė parė transmetuesi zyrtar i Zvicrės SF, mbajti njė konkurs ‘online’ votimi pėr tė zgjedhur 7 kėngėt mė tė mira nga gjithsej 327 pjesėmarrėsit. Vetė kėngėtarja kishte verbėrisht besim se votimi do tė trajtohej nė mėnyrė tė drejtė, por shprehet se pėr fat tė keq ata kanė gėnjyer duke e pėrjashtuar atė nga mundėsia pėr tė merituar fitoren. Transmetuesi zviceran mbylli afatin pėr tė hyrė nė konkurim pikėrisht nė datėn 30 Tetor ndėrkohė qė hapi votimin ‘online’ pėr tė parė dhe rezultatin e disa ditėve mė pas. Dhe sė fundmi rezultatet tregojnė se Genta nuk ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Genta: Eurovizioni zviceran mė ka vjedhur votat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: