ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 I kėrkon burrit t’ia rrisė gjinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: I kėrkon burrit t’ia rrisė gjinjtė   Sun Nov 28 2010, 16:24
Sa herė qė afrohet koha e Krishtlindjeve, manekinia braziliane Adriana Lima ka shumė dėshira. Disa prej tyre i ka zbuluar tashmė, ndėrsa njėra prej tyre ka tė bėjė me burrin e saj.


Dėshira e parė ėshtė qė tė marrė njė letėr tė shkruar me dorė, pasi kjo mėnyrė e tė shkruarit, mė nuk po pėrdoret. Por gjėja mė kontroverse, ėshtė se ajo dėshiron gjinj mė tė mėdhenj, por jo pėrmes operacionit plastik, por pėrmes sutieneve “OPush-up” tė markės “Victoria-s Secret”, tė cilėt i kėrkon burrit tė saj qė t’ia blejė.


“I dua kėto sutiene, sepse dua qė gjinjtė e mi tė rriten sė paku pėr dy numra, ndėrsa janė edhe shumė tė rehatshme”, ka deklaruar bukuroshja.


Adriana ėshtė mjaft tradicionale dhe thotė se nė fėmijėri mė sė shumti i ka pėlqyer ritet e familjes sė saj pėr Krishtlindje, kur e ėma e saj pėrgatiste darkė tė madhe, ndėrsa fėmijėve u viheshin lodra nėn krevat.


Nė anėn tjetėr, Adriana ka zbuluar se jeta e saj seksuale qė nga lindja e vajzės Valentina, ėshtė pėrmirėsuar nė masė tė madhe dhe se ajo tani ka mė shumė vetėbesim nė vete. “Seksi tani ėshtė mė i bukur dhe mė eksitus. Ndjehem mė me shumė vetėbesim tani”, ka pėrfunduar ajo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
I kėrkon burrit t’ia rrisė gjinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: