ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Prindėrit e Pink mėsuan shtatzėninė nga radioja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Prindėrit e Pink mėsuan shtatzėninė nga radioja   Sun Nov 28 2010, 16:21Ylli i muzikės Pink ishte tmerruar kur detajet e shtatzėnisė sė saj kishin dalė nė media mė herėt se qė ajo e kishte planifikuar, pasi prindėrit e saj e kishin mėsuar lajmin e lumtur nė radio.


Kėngėtarja ėshtė duke pritur fėmijėn e saj tė parė me burrin Carey Hart, dhe thashethemet shpėrthyen nė internet muajin e kaluar, para se ajo t’u tregonte miqve tė afėrt dhe familjarėve.


“Ne dėshironim tė prisnim dhe tė mos bisedonim pėr atė tashmė njė kohė. Por bota filloi tė flasė pėr atė javėn e kaluar, andaj prindėrit tonė e dėgjuan pėrmes radios”, ka thėnė kėngėtarja pėr the Sun

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Prindėrit e Pink mėsuan shtatzėninė nga radioja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: