ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edhe pėrkundėr milionave, iu pėlqen tė vjedhin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edhe pėrkundėr milionave, iu pėlqen tė vjedhin   Sun Nov 28 2010, 16:141/3

Pėr nder tė sė “premtes sė zezė” kur shitėsit amerikanė nė mėnyrė tradicionale fillojnė me zbritjet e mėdha tė ēmimeve pėr festat e fundvitit, tabloidet kanė pėrpiluar njė listė tė yjeve mė tė njohur tė Hollivudit, tė cilat e kanė shprehi tė ‘harrojnė’ tė paguajnė pėr atė qė kanė blerė, apo thjeshtė i vjedhin gjėsendet, edhe pse nė xhirollogaritė e tyre kanė miliona dollarė. Nė listėn e hajduteve tė famshme gjenden edhe Megan Fox, Winona Ryder, Britney Spears, Peaches Geldof dhe Stephanie Pratt.


Megan Fox


Zinxhirėt e mėdhenj tė dyqaneve luftojnė mes veti pėr tė tėrhequr sa mė shumė figura tė famshme nė dyqanet e tyre, sepse nė kėtė mėnyrė publiciteti sjell edhe fitim mė tė madh. Mirėpo, kjo nuk vlen pėr "Wal-Mart", e cila Megan Fox-it pėrgjithmonė ia ka ndaluar tė hyj nė dyqanet e saj, e arsyeja pėr kėtė ishte vjedhja e njė buzėkuqi nė vlerė 7 dollarė, qė ajo e kishte bėrė disa vite mė parė.


Winona Ryder


Pėr shkak tė vjedhjes nė dyqane, aktorja Winona Ryder ka pėrfunduar nė gjyq, ndėrsa nė vitin 2001, ajo ėshtė arrestuar pasi nga dyqani "Sax" nė Beverly Hills, kishte vjedhur rroba nė vlerė 5000 dollarė. Nė fund ishte dėnuar me tre vite burg me kusht dhe 480 orė punė vullnetare .


Britney Spears


Kėngėtarja e popullarizuar Britney Spears, ėshtė e njohur pėr atė se shpesh provon rrobat, i vesh ato dhe largohet pa paguar, ndėrsa specialitet i saj janė paruket, posaēėrisht ato nga dyqanet e lodrave tė seksit.


Peaches Geldof


Vajza e rokerit legjendar britanik Bob Geldof, dhe njėherit modele, njihet pėr atė se nėpėr dyqanet e Londrės, ajo i zbraz raftet e tėra me rroba nė seri, por shpesh largohet edhe pa paguar. Ajo deri mė tani tre herė ėshtė akuzuar pėr vjedhje, ndėrsa janė tė shumta rastet kur pronarėt e dyqaneve e kanė zėnė duke vjedhur, por nuk kanė dashur tė bėjnė bujė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edhe pėrkundėr milionave, iu pėlqen tė vjedhin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: