ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kush i ka buzėt mė tė dėshiruara nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Kush i ka buzėt mė tė dėshiruara nė botė   Fri Nov 26 2010, 19:331/3

Flokėt e bukur dhe tėrheqės, nuk janė e vetmja mėnyrė me tė cilėn njė femėr mund tė pushtojė njė mashkull. Njė studim ka treguar se buzėt e femrės janė pjesė e trupit, e cila mė sė shumti tėrheq shikimet e meshkujve, kėshtu qė Angelina Jolie dhe Scarlett Johansson janė gjetur nė mesin e femrave me buzėt mė tė dėshiruara nė botė. Studiuesit kanė zbuluar se mashkulli gjatė takimit tė parė me njė femėr, mė sė shumti i shikon buzėt e saj.


Dhe njė buzėkuq i zgjedhur me kujdes, ėshtė sekreti i suksesit. Buzėt natyrale janė treguar si mė tėrheqėset, derisa pamja tėrheqėse e buzėve tė holla, ėshtė shtuar pėr 40 pėr qind kur ėshtė pėrdorur buzėkuqi.


Nė mesin e dhjetė femrave me buzėt mė tėrheqėse, janė gjetur edhe Cheryl Tweedy, Jessica Alba, Beyonce Knowles, Halle Berry, Megan Fox, Eva Mendes, Kimberly Walsh dhe Nicole Scherzinger.


Angelina Jolie


Pozita e parė nė kėtė listė, ka shkuar pėr bukuroshen Angelina Jolie, e cila buzėt e saj i ka sė armėn mė tė fortė pėr joshjen e meshkujve dhe ajo kėtė cilėsi e shfrytėzon pėr mrekulli.


Scarlett Johansson


Scarlett vėrtet ka buzė vrastare, tė cilat e pėlqen t’i nxjerrė nė plan tė parė, duke pėrdorur buzėkuq me ngjyra tė ndezura, ēka bėn qė ajo tė duket jashtėzakonisht seksi.


Cheryl Tweedy


Kėngėtarja britanike e pėlqen tė luajė me ngjyrėn e buzėkuqit, por gjithherė duket e jashtėzakonshme, pa marrė parasysh se ēfarė nuancash pėrdor pėr buzėt e saj. Nė kėtė ndihmon edhe forma e pėrkryer e buzėve tė saj.


Jessica Alba


Edhe Jessica buzėt e saj i ka ndėr potencialėt mė tė fuqishėm nė pamjen e saj seksi. Aktorja e bukur gjithashtu i pėlqen ngjyrat e forta tė buzėkuqit, pasi ato nxjerrin nė pah buzėt e saj tė fryra.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Kush i ka buzėt mė tė dėshiruara nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: