ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ėndėrron Gerard Butler-in

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ėndėrron Gerard Butler-in   Tue Nov 23 2010, 08:49Lepurusha e vitit pėr revistėn “Playboy” dhe po ashtu aktore e suksesshme Hope Dworaczyk, ka zbuluar se ajo ka njė simpati tė re.


Nė tė vėrtetė, mashkulli pėr tė cilin ēdo natė ėndėrron kjo zeshkane atraktive dhe me trup jashtėzakonisht seksi, ėshtė ylli i Hollivudit, Gerard Butler. "Vėrtetė do tė dėshiroja ta takoja Gerard Butler-in.


Mendoj se ajo ėshtė njė mashkull magjepsės. Nuk e di nėse ėshtė mashkull ideal pėr mua, por ai mė pėlqen jashtėzakonisht shumė”, thotė bukuroshja pas sė cilės ēmenden miliona meshkuj nga e mbarė bota.


“Mendoj se gjėja mė atraktive tek Gerard-i, ėshtė ajo ana e tij misterioze, ajo tė cilin nė asnjė mėnyrė nuk mund ta kuptojė. I pėlqej meshkuj trupgjatė, por edhe ata me flokė tė errėt”, ka shtuar Hope, e cila si duket Gerard-in e konsideron si mashkullin e duhur pėr tė.


Por ndėrsa fantazon pėr Gerard-in, Hope vazhdon tė realizoj seanca fotosh pėr revista tė ndryshme, udhėheq njė emision televiziv rreth modės dhe po mundohet tė qoj pėrpara edhe karrierėn filmike.


Preferenca e saj ėshtė pėr filma komedi. Sepse siē thotė ajo, ėshtė njė person gazmor, tė cilės rolet e tilla i pėrshtaten karakterit tė saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ėndėrron Gerard Butler-in
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: