ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Na ishte dikur “Amvise e dėshpėruar”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Na ishte dikur “Amvise e dėshpėruar”   Tue Nov 23 2010, 08:45Njėra ndėr protagonistet kryesore tė tashmė kult-serialit amerikan “Amviset e dėshpėruara” (“Desperate Housewives”), Teri Hatcher, vendosi qė ta lėrė kėtė serial.


Ajo kėtė vendim e mori vetėm disa ditė pasi qė kolegia e saj, Eva Longoria, ėshtė duke u ballafaquar me probleme nė martesėn e saj dhe ėshtė para ndarjes.


Megjithatė, Teri kolegėve u deklaroi se arsyet e largimit tė saj nga ky emision janė tė natyrės krejt tjetėr.


“E ka njė marrėveshje tjetėr tė produksionit dhe ėshtė nė fazėn fillestare tė pėrgatitjeve me kompaninė qė dėshiron tė punojė, dhe ajo sa mė parė dėshiron tė nisė kėtė projekt, mė saktė sapo tė pėrfundojė me ‘Amviset e dėshpėruara”, tha njė burim i afėrt me tė dhe shtoi se Teri do tė duhet deri nė fund tė sezonit ta lėshojė serialin.


Ajo pėr shtatė vjet me radhė e interpretoi Susan Mayer-in, nėnėn e vajzės adoleshente. Shtėpia televizive “ABC” ende nuk ka dhėnė konfirmim zyrtar pėr kėto pohime. “Njė pjesė e ekipit ėshtė e dėshpėruar me veprimin e saj.


Shumica janė tė bindur se ‘Amviset...’ nuk mund tė mbijetojnė edhe njė sezon pa ekipin e saj origjinal. Megjithatė, Teri duket se ėshtė inspiruar nga aktorja Courteney Cox e cila e la serialin “Friends” nė mėnyrė qė tė punojė nė projektin personal, ‘Cougar Town’”, shtoi ky burim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Na ishte dikur “Amvise e dėshpėruar”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: