ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rihanna ose Lady Gaga mund tė vizitojnė Shqipėrin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rihanna ose Lady Gaga mund tė vizitojnė Shqipėrin?   Sun Nov 21 2010, 13:09

rihanna 220x300 Rihanna ose Lady Gaga mund tė vizitojnė Shqipėrin?Kryeministri shqiptar, Sali Berisha, ka premtuar se do tė sjellė njė emėr tė famshėm botėror pėr tė argėtuar rininė shqiptare, kjo pjesė e festės pėr liberalizimin e vizave pėr Shqipėrinė nga ana e Bashkimit Evropian.


Kėtė ‘premtim’ z. Berisha e ka bėrė nė mes fjalėsh, gjatė njė interviste pėr emisionin Opinion tė Blendi Fevziut, nė televizionin Klan. Ai ka thėnė se do tė dėshironte qė rinia shqiptare tė ketė mundėsinė tė shijojė muzikėn e njėrin prej yjeve botėrore, si Rihanna ose Lady Gaga.


“Nė ditėn e lėvizjes, ne do tė bėjmė ēmos qė njė nga kėngėtarėt mė tė pėlqyer tė rinisė shqiptare tė jetė pjesė e saj. Dėshira ime ėshtė tė jetė ndėr mė tė mirėt”, ka thėnė Berisha. I pyetur se kush ėshtė ndėr mė tė mirėt sipas tij, Berisha ėshtė pėrgjigjur: “Rihanna(…). Ose tė jetė Lady LaGa”, derisa duke qeshur dhe i shoqėruar nga duartrokitjet e tė pranishmėve nė studio ka vazhduar: “E sheh se do t’u pėlqente”.


Berisha po ashtu ka thėnė se ai ėshtė njė fans i kamotshėm i muzikės, por kjo zgjedhje e kėtyre yjeve ėshtė se ato janė nė kulmin e karrierės pėr momentin.


“Unė gjatė gjithė jetės time kam dėgjuar shumė muzikė. Dhe nuk kam pse ta pengoj veten nga njė pasion i hershėm. [Por] unė nuk mund tė them Celine Dion. Sot kjo (Lady GaGa) ėshtė nė kulm sė bashku me Beyonce dhe tė tjerė”, ka arsyetuar Berisha, duke pohuar preferencat e tij pėr festėn e liberalizimit tė vizave.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rihanna ose Lady Gaga mund tė vizitojnė Shqipėrin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: