ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zana Krasniqi, pozon nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Zana Krasniqi, pozon nudo   Sun Nov 21 2010, 13:07

zana1 Zana Krasniqi, pozon nudoBukuroshja, e cila dikur mahniste publikun me paraqitjet e saj, kėto ditė ka udhėtuar drejt Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės pėr tė biseduar nė lidhje me angazhimet e reja dhe pėr tė ripėrtėrirė disa kontrata, pasi nė Kosovė nuk kishte pasur ndonjė paraqitje tė re, sa i pėrket sfilatave. Gjatė qėndrimit qė kishte atje para disa viteve, Zana ka pozuar “nudo” pėr Fadil Berishėn duke reklamuar veshjet e stilistes, Sherri Hill.


Drejt ShBa-sė, nė kėrkim tė kontratave tė reja


Dikur ishte emri mė i pėrfolur nė media pėr shkak tė paraqitjes dhe suksesit qė kishte nė disa konkurse tė bukurisė brenda dhe jashtė Kosovės, e veēanėrisht nė “Miss Universe”, eveniment ky qė i hapi dyert modeles kosovare. Mė pas, edhe lidhja me futbollistin e njohur Lorik Cana bėri qė supermodelja tė jetė nė qendėr tė vėmendjes jo vetėm nė mediat shqiptare, por edhe nė disa europiane, pėr shkak tė popullaritetit tė Canės. Por, kohėt e fundit Zana ishte “zhdukur”. Nuk shfaqej gjithandej duke tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve me sharmin e saj. Kėto ditė mėsojmė se Zana Krasniqi ka udhėtuar drejt Shteteve tė Bashkuara pėr disa takime me fotografin Fadil Berisha dhe me disa drejtues tė agjencive tė modės pėr tė ripėrtrirė kontratat, nė tė cilat ka punuar mė herėt dhe pėr tė rikthyer imazhin e duhur, tė cilin e ka zotėruar ajo.


Ndryshon look, pozon nudo pėr Fadil Berishėn


Gjatė qėndrimit nė SHBA, modelja ka pasur disa kontrata tė majme, tė cilat kishin bėrė qė Zana mos tė refuzojė edhe pozimin nudo, sigurisht para aparatit tė Fadil Berishės, i cili deri mė tani ka “zhveshur” shumė personazhe tė njohura. Fotot qė po prezantohen janė realizuar mė herėt, por pėr shkaqe tė panjohura akoma nuk ishin publikuar nė mediat shqiptare. Supermodelja nė kėto foto paraqitet e veshur vetėm me njė fund tė shkurtėr (veshje kėto tė stilistes Sherri Hill), ndėrsa nė dorė mban njė palė doreza tė gjata ngjyrė tė zezė, qė mbulon gjoksin e saj seksi. Sa i pėrket flokėve, Zana ka tė vendosur njė paruke me flokė bionde dhe nė kokė mban njė kapelė tė kuqe.


Kush ėshtė mashkulli misterioz qė shoqėron supermodelen?


Para disa muajve, Zana u pėrfol nė media pėr njė lidhje tė re me njė djalosh tė Prishtinės, i cili kishte jetuar nė Londėr dhe se mė herėt kishte pasur njė lidhje dashurie me ish-anėtaren e grupit tė famshėm “Spice girls”, Mellanie Brown, por supermodelja nuk zbuloi as emrin e as identitetin e tij, edhe pse disa tė njohur tregonin se ajo shėtit nėpėr disa lokale tė Prishtinės, e shoqėruar nga i dashuri i ri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Zana Krasniqi, pozon nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: