ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rozana Radi Skenat hot nga udhėtimi nė SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rozana Radi Skenat hot nga udhėtimi nė SHBA   Sat Nov 20 2010, 08:58

Rozana Radi kėngėtarja e njohur e skenės shqiptare, ka qenė pėr njė udhėtim-maratonė nė Shtetet e Bashkuara, ku objektivi kryesor ishin koncertet nė tė cilat ajo ishte e ftuar. New York, Chikago, Detroid… dhe Rozi sigurisht krahas punės nuk ka lėnė pa vizituar dhe vendet mė tė spikatura tė kontinentit tjetėr.Nė faqen e saj tė facebook, shkruan me shumė humor pėr vizitėn qė kishte bėrė te statuja e lirisė; SOT PO VIZITOJA STATUJEN E LIRISE…U DESH TE MERRJA NJE ANIE PER TE SHKUAR DERI ATJE DHE DISA KATE PER TU NGJITUR DERI TE KURORA….PO SKENDERBEUN PSE SE BEJME DHE NE ME BILETA SE KUPTOJ… Ndėrkaq Rozana Radit nuk i kanė munguar takimet me fansat madje dhe me tė njohurit e kushėrinjtė qė i ka takuar gjatė udhėtimit nė Amerikė. E Rozi nuk ndryshon asnjėherė. Nė kėtė foto tė ēmendur, Rozi ėshtė duke i lėpirė veshin njė djali, qė duke zhbiriluar edhe mė shumė mėsuam se ėshtė njė i njohur i saj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rozana Radi Skenat hot nga udhėtimi nė SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: