ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lynn Spears ndahet nga Aldrige

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Lynn Spears ndahet nga Aldrige    Sat Nov 13 2010, 08:56

Motra e vogėl e Britney Spears, Jamie Lynn, ėshtė ndarė nga babai i fėmijės sė saj, vetėm tri muaj pasi ata janė ribashkuar.


Aktorja 19 vjeēare mbeti shtatzėnė me Casey Aldrige nė vitin 2007 dhe e solli nė jetė vajzėn e saj Maddie nė qershor tė vitit 2008. Ēifti ka bėrė tė ditura planet pėr martesė para se tė konfirmonin divorcin mė herėt gjatė vitit. Thuhet se janė bashkuar pėrsėri nė gusht, nė njė koncert tė Lady Gagas.


Sidoqoftė, Jamie Lynn Spears i ka dhėnė fund lidhjes sė saj me 21 vjeēarin Aldrige, gjithnjė sipsa revistės Star, e cila citon burimet e saj: “Jamie Lynn ėshtė ngopur nga sjelljet e pamatura tė Casey Aldrige. Ajo mendoi se ka ndryshuar dhe prandaj u ribashkua nė gusht. Por, ai ėshtė ende i vjetri”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Lynn Spears ndahet nga Aldrige
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: