ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edita – profesion tė dytė gazetarinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edita – profesion tė dytė gazetarinė    Sat Nov 13 2010, 08:52

Nėse Edita Sopjani nuk do tė kishte zgjedhur muzikėn si profesion, atėherė ajo do tė bėhej koreografe apo gazetare.“Nėse nuk do ta kisha zgjedhur muzikėn si profesionin timin, kam menduar qė zgjedhja ime do tė ishte tė bėhem njė koreografe shumė e mirė, po edhe njė gazetare pse jo, meqė po e studioj tashmė kėtė lami”, ėshtė shprehur Edita.Javė mė parė Edita ka realizuar kėngėn “Stilin” nė bashkėpunim me “Aga Sound”, dhe ėshtė ndarė shumė e kėnaqur nga ky realizim.


“Kėnga ėshtė realizuar para pak jave nga Ēekiē Blero dhe F-kay nė studion Str8t Dope Entertaimant. Kėnga ėshtė pėlqyer shumė nga audienca, e them kėtė sepse kemi marrė shumė komente tė mira nė lidhje me kėngėn dhe klipin dhe kjo nė njė farė mėnyre e karakterizon punėn tonė. Unė personalisht brenda kėsaj kohe qė ka dal kėnga dhe klipi kam pa qė ėshtė transmetuar shpesh dhe jam e kėnaqur”, ka thėnė Edita.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edita – profesion tė dytė gazetarinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: