ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Nicki Minaj lanson kėngė me Eminem

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Nicki Minaj lanson kėngė me Eminem    Thu Nov 04 2010, 08:33

Nicki Minaj dhe reperi amerikan Eminem, kanė lansuar tė dielėn njė kėngė tė titulluar “Roman’s Revenge”.


Nicki Minaj shihet duke rigjetur egon e saj pėr Roman Zolanskin, pasi qė nė kėtė kėngė ajo pėrballet kokė me kokė me Eminemin nė njė rep betejė.


“Ne thjeshtė dolėm dhe erdhi momenti kur thamė, ‘do tė ishte mirė qė tė bashkėpunojmė’. Mė kujtohet kam biseduar pėr kėtė dhe mendova se mund tė mė lėndojė. Unė ia dėrgova atij njė demo dhe atij nuk i pėlqeu. Ai nuk mė tha se nuk i pėlqeu, por mė tha: ‘A mund tė mė dėrgosh diēka qė ėshtė mė shumė unė?’. Unė i dėrgova njė email pėr kėtė, pėr respektin e treguar. Shpeshherė njerėzit nuk pėrgjigjen”, theksoi Minaj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Nicki Minaj lanson kėngė me Eminem
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: