ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hana: Vendimet i marr shumė shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Hana: Vendimet i marr shumė shpejt    Thu Nov 04 2010, 08:25

Tipari kryesor i karakterit tė saj ėshtė ēiltėrsia. Tė paktėn kėshtu ka deklaruar pėr mediat shqiptare kėngėtarja simpatike Hana Cakuli.


Ndėrkohė qė si defekt tė sajin kryesor kėngėtarja e cilėson tė qenit e shpejt nė vendime. Hana ka theksuar se ėshtė mė tolerante ndaj gabimeve tė paqėllimta ndėrsa virtyt qė vlerėson mė shumė tek njė burrė ėshtė siguria, optimizmi dhe respekti.


Hana po ashtu ka thėnė se ajo jeton me moton “Life is what you make it”. Ndėrkaq, po tė ndodhte tė takonte Zotin, kėngėtarja do t’i thoshte, “Hapi rrugėt tona dhe na ndihmo ta bėjmė botėn vend mė tė mirė”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Hana: Vendimet i marr shumė shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: