ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bieber: Besimi mė ndihmon pėr famė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Bieber: Besimi mė ndihmon pėr famė   Wed Nov 03 2010, 20:23

Justin Bieber ėshtė i bindur se ai kurrė nuk do tė vuajė nga mos tė pasurit famė, pėr shkak tė besimit tė tij nė Zot.


Kėngėtari 16 vjeēar, i cili ėshtė njė krishter i devotshėm, ka pranuar se ai e ka parė anėn e zezė e tė qenit i famshėm, pėr shkak tė shumė gjėrave tė kėqija nė qarqet e shoubizit. Por, ai ėshtė i bindur se nuk do rrėzohet kurrė dhe se karriera e tij nuk do tė shkatėrrohet.


“Hollyėoodi ėshtė vend i frikshėm. Aty ndodhin shumė gjėra, ka shumė gjėra tė kėqija, por ka dhe shumė gjėra tė mira. Unė jam nė gjendje ta jetoj ėndrrėn time, jam nė gjendje tė bėj shumė gjėra tė mira. Unė jam krishter, besoj nė Zot dhe kur filloj ta harroj kėtė, unė kthehem prapa dhe them se ai ėshtė pėrgjegjės pse jam i famshėm”, tha superylli.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Bieber: Besimi mė ndihmon pėr famė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: