ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rihanna: Abuzimi i Brown, shenjė nga Zoti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rihanna: Abuzimi i Brown, shenjė nga Zoti    Sun Oct 31 2010, 10:39

Rihanna mendon se abuzimet ndaj saj nga ish i dashuri, Chris Brown, ishin shenjė nga Zoti qė ajo ta ndėrpriste lidhjen.


Krijuesja e hitit “Russian Ruoulette”, e cila u sulmua fizikisht nga ish i dashuri i saj nė shkurt tė vitit 2009, thotė se ajo ka pasur nevojė pėr njė thirrje pėr t’u zgjuar nga gjumi, i cili ia bėri me dije qė ta mbarojė lidhjen e saj trevjeēare.


“Zoti ka njė mėnyrė tė ēmendur tė punės dhe shpeshherė kur gjėrat ndodhin, ju ndjeheni sikur, ‘Ēfarė bėra unė pėr ta merituar kėtė? Pse ma ktheu kėtė Zoti?’. Por, unė kam pasur nevojė pėr njė thirrje tė tillė nė jetėn time. Mė ėshtė nevojitur pika kthyese dhe kjo ėshtė ajo qė mė ka dhėnė Zoti”, theksoi Rihanna.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rihanna: Abuzimi i Brown, shenjė nga Zoti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: