ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Coyle: Ka dallime mes meje dhe vajzave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Coyle: Ka dallime mes meje dhe vajzave    Sun Oct 31 2010, 10:35

Nadine Coyle ka pohuar se ajo ka hyrė nė njė fazė tjetėr tė jetės sė saj, ndėrsa ka pranuar se ajo nuk ka biseduar me koleget e saja tė bendit “Girls Aloud”.


Kėngėtarja e cila ėshtė nė lansim e sipėr tė karrierės sė saj solo, thotė se nuk ka biseduar qė njė kohė tė gjatė me Sarah Harding, Cheryl Cole, Kimberly Walsh dhe Nicola Roberts, ndėrsa ndjehet e ndarė prej tyre.


“Nuk kam biseduar me asnjė prej vajzave qė njė kohė tė gjatė. Ekziston distancė mes nesh. Ėshtė sikurse shkollė kjo. Ju kaloni nga klasa e parė nė tė dytėn dhe mėsoni shumė gjėra, keni miq dhe njė rutinė, por mė pas kaloni nė njė fazė tjetėr tė jetės. Nuk them se nuk dua tė shoh askėnd nga shkolla, por tani ndihet mė ndryshe”, theksoi Coyle.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Coyle: Ka dallime mes meje dhe vajzave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: