ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ēiljeta del publikisht me tė dashurin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ēiljeta del publikisht me tė dashurin e ri    Mon Oct 25 2010, 19:21

Kėngėtarja seksi Ēiljeta Xhilaga raportohet se ka njė tė dashur tė ri nė jetėn e saj, emri i tė cilit thuhet se ėshtė Aleksandėr.


Tė dy janė parė dhe janė fotografuar sė fundi duke u pėrqafuar nė klube tė kryeqytetit shqiptar. Siē bėjnė tė ditur mediat shqiptar, gjithēka ka filluar disa javė mė parė, kur dyshja janė njoftuar pėrmes disa miqve tė pėrbashkėt.


Dyshja janė bėrė shpejt sė bashku, dhe pas disa kontakteve sė bashku Aleksandri nuk ka lejuar t’i ikė nga duart bukuroshja, e cila ėshtė ėndėrr e shumė meshkujve.


Djali fatlum raportohet se ėshtė njė 28-vjeēar nga Tirana, i cili tashmė disa vite jeton nė Angli, ku ka njė biznes tė tij.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ēiljeta del publikisht me tė dashurin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: