ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bleona nxjerr nė shitje kėngėn nė gjuhėn angleze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Bleona nxjerr nė shitje kėngėn nė gjuhėn angleze   Mon Oct 25 2010, 19:17

Mė nė fund pėrpjekjet e Bleona Qeretit pėr t’u bėrė e pranishme nė tregun amerikan duket se po marrin udhė.


Kėngėtarja ka publikuar nė gjuhėn angleze kėngėn “Show Off”, e cila mund tė blihet nė dy prej dyqaneve virtuale mė tė njohura online, i Tunes dhe Amazon, pėr njė dollarė.


Nė kopertinė, Bleona shfaqet e veshur me njė fustan tė tejdukshėm dhe me flokė xixėllues qė tė kujtojnė stilet e diskotekave tė viteve tetėdhjetė dhe nėntėdhjetė.


Kėnga ka pak a shumė tė njėjtin stil dhe ritėm muzikor si kėngėt ritmike tė Britney Spears, ndėrsa ende nuk dihet, nėse kėngėtarja do tė publikojė dhe njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Bleona nxjerr nė shitje kėngėn nė gjuhėn angleze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: