ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Martesa e Edi Ramės, zbulohen dhuratat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Martesa e Edi Ramės, zbulohen dhuratat    Mon Oct 25 2010, 19:16

Mė nė fund gjithēka po bėhet gati pėr dasmėn e madhe tė ditės sė diel, me ē’rast mbi 600 tė ftuarit kanė vrapuar nėpėr butikėt kryesorė nė Tiranė pėr tė blerė dhuratat pėr ēiftin e ri, Edi Rama dhe Linda Basha.


Gazeta Shqiptare bėn tė ditur se tė gjitha dhuratat do tė dorėzohen ditėn e sotme pikėrisht nė njė vend tė veēantė te ‘Xibraku’, aty ku do tė priten edhe tė ftuarit, nė njė koktej tė veēantė ku do tė servohen vetėm pije dhe prodhime shqiptare.


Shumė punė kanė pasur tė shtunėn dyqanet e mobilimit tė shtėpive dhe pajisjeve shtėpiake, mes tė cilave nga mė luksozet. Ēifti i ri qė do tė jetojė nė njė apartament gati 100 metra katror, ka nevojė tė pėrmbushė tė gjitha nevojat pėr shtėpinė e re.


Faturat financiare tė kėsaj dasme kanė shkuar me mijėra e mijėra euro. Jo vetėm kaq, zgjedhjet kanė qenė nga mė tė ēuditshmet, ka edhe dhurata surprizė, si shishe vere apo shampanje qė shkojnė deri nė 1.500 euro, por qė nė fakt dihet nga tė gjithė se Edi Rama nuk e pi alkoolin.


Ndėrkohė, mėsohet se vete Rama ka porositur kryetarin e grupit parlamentar tė PS-sė, Gramoz Ruēi, qė t’u thotė deputetėve tė mos shpenzohen pėr dasmėn e kryetarit. E mė pas ka qenė vetė Ruēi qė i ka porositur deputetėt qė tė japin secili nga 5 mijė lekė tė reja, tė cilat vazhdojnė tė mblidhen edhe sot, dhe me to ėshtė menduar qė t’i blihet njė dhuratė e pėrbashkėt Ramės.


Burimet thanė mbrėmė se ka qenė e vėshtirė qė ata tė gjejnė njė dhuratė sipas shijeve tė kryetarit, pėr mė tepėr qė kjo tė gjendet brenda vendit. Gjithsesi, jo tė gjithė deputetėt do tė gjenden sot nė pritjen tek ‘Xibraku’ nė orėn 16:00, pasi disa prej tyre ndodhen me mision nė Korēė, ku mbahen zgjedhjet pėr komunėn e Trebinjės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Martesa e Edi Ramės, zbulohen dhuratat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: