ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Martohen Katy Perry dhe Russell Brand

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Martohen Katy Perry dhe Russell Brand    Mon Oct 25 2010, 19:14

Katy Perry dhe Russell Brand janė martuar nė Indi tė shtunėn, nė njė prej martesave mė tė pritura kohėve tė fundit nė industrinė e shoubizit.


Ēifti ndėrroi unazat tė shtunėn mė 23 tetor, nė resorin luksoz Aman-I-Khas nė Rajasthan tė Indisė, qė ėshtė vend pranė Parkut Kombėtar tė Ranathambore, e i cili vend ėshtė shumė i pasur me botė shtazore.


“Russell Brand dhe Katy Perry janė tejet tė ngazėllyer pėr tė konfirmuar se ata kanė marrė tė shtunėn parashtesat Zotri dhe Zonja Brand. Ceremonia shumė private dhe shpirtėrore, nė tė cilėn morėn pjesė familja dhe miqtė e ngushtė ishte udhėhequr nga njė lider krishter, mik i madh i familjes Hudson. Ndėrsa gjėja mė pikante ishte ambienti magjik i Indisė Veriore”, u shpreh zėdhėnėsi i ēiftit.


Ndėr tė pranishmit nė kėtė martesė thuhet tė kenė qenė Rihanna dhe komiku britanik David Baddiel. Forca tė mėdha tė sigurisė ishin nė pėrcjellje tė ceremonisė dhe zonės ku u mbajt ahengu martesor.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Martohen Katy Perry dhe Russell Brand
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: