ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hudson – ėshtė lindur djalė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Hudson – ėshtė lindur djalė?    Sat Oct 23 2010, 11:04

Aktorja Kate Hudson ėshtė lindur djalė – ose kėshtu menduan mjekėt nė dhomėn e lindjeve.


Nėna e Kate Hudson, aktorja Goldie Hawn, ka zbuluar se njė punėtore shėndetėsore e kishte uruar atė pėr lindjen e njė djali tė shėndetshėm, kur ajo e dinte se foshnja ishte vajzė.


“Kisha prerje cezariane… (dhe) qėndroja atje dhe ata prisnin me thika… (dhe) nė moment, ajo doli dhe ata thanė, ‘Ėshtė djalė’! Dhe unė qėndroja aty duke thėnė, ‘Jo, ėshtė vajzė!’ Nuk e dija ēfarė ishte, vetėm ndjeva se ishte vajzė… dhe shikova nė ta, dhe ata thanė, ‘Oh, jo… ėshtė vajzė!’. Thash “ēfarė pjese tė trupit shikoni, qė bėni njė gabim tė tillė?’”, ka kujtuar Hawn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Hudson – ėshtė lindur djalė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: