ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Van Damme: Jam shėndosh e mirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Van Damme: Jam shėndosh e mirė    Sat Oct 23 2010, 10:59

Jean-Claude van Damme i ka siguruar fansat se ai ėshtė “qind pėr qind i shėndoshė”, duke reaguar kėshtu ndaj spekulimeve se ai ka pasur infarkt tė miokardit.


Mė herėt ėshtė spekuluar se ylli i filmit “Bloodsport” ishte hospitalizuar pasi kishte pėsuar sulm nė zemėr gjatė xhirimeve tė filmit tė ri “Weapon”, mirėpo aktori i filmave aksion ka reaguar pėrmes faqes sė tij zyrtare nė Facebook.com pėr tė sqaruar thashethemet.


“Disa orė mė parė, lexova njė thashethem online pėr mua kinse kam pėsuar sulm nė zemėr! Ju lutem mos u besoni tė gjithave qė lexoni nga thashethemet nė ēfarėdo faqe jozyrtare…”.


“Jean-Claude Van Damme ėshtė qind pėr qind i shėndoshė, stėrvitet mirė pėr t’u pėrleshur dhe u dėrgon fansave dhe miqve tė tij shumė dashuri”, shkruan aktori nė reagimin e tij.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Van Damme: Jam shėndosh e mirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: