ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Adelina: Nuk kam bėrė asnjė ndėrhyrje kirurgjike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Adelina: Nuk kam bėrė asnjė ndėrhyrje kirurgjike    Sat Oct 23 2010, 10:56

Nė njė intervistė pėr tė pėrditshmen “Kosova Sot”, kėngėtarja Adeline Berisha ėshtė zotuar se ajo nuk ka bėrė kurrfarė ndėrhyrje kirurgjike nė trupin e saj.


“E gjithė ndėrhyrja ime kirurgjike ėshtė nga familja edhe zoti”, ka thėnė Adelina.


Kėngėtarja ka treguar se ėshtė nė pėrfundim tė videoklipit tė ri dhe se sė shpejti do tė marrė lejen e vozitjes dhe do tė blejė edhe njė makinė tė re.


“Jam nė pėrfundim tė videoklipit mė tė ri. Do tė jetė njė videklip me detaje shumė interesante. Por ēfarė mė ka bėrė mua tė lumtur kėto ditė, ėshtė qė sė shpejti do tė jem njė shofere shumė e mirė. Gjithashtu kėto ditė do ta marr makinėn qė e kam porositur”, ka pėrfunduar Adelina.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Adelina: Nuk kam bėrė asnjė ndėrhyrje kirurgjike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: