ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aguilera shprehet pas ndarjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Aguilera shprehet pas ndarjes   Sat Oct 23 2010, 10:52

Christina Aguilera ka pranuar se ka pasur ditė kur ajo e ka pasur tė vėshtirė tė zgjohet nga shtrati, qė prej se martesa e saj me Jordan Bratman ėshtė shkatėrruar.


Krijuesja e hitit “Fighter”, e cila ka vendosur tė divorcohet nga bashkėshorti Jordan Bratman javėn e kaluar, ka pranuar se ajo e ka pasur tė vėshtirė ta menaxhojė situatėn, duke u mbėshtetur vetėm nė nėnėn e saj dhe miqtė, tė cilėt po e ndihmojnė atė.


“Nuk ėshtė e lehtė, pasi qė ka pasur shumė lot dhe pikėllim. Ėshtė e pamundur tė ridefinosh veten dhe jetėn tėnde pėrbrenda natės. Fatmirėsisht, unė kam nėnėn dhe njė grup tė vogėl tė miqve tė ngushtė tė cilėt janė ēdo ditė pranė meje”, potencoi kėngėtarja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Aguilera shprehet pas ndarjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: