ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Argjentina me kėngė dhe klip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Argjentina me kėngė dhe klip tė ri    Mon Oct 18 2010, 18:59

Kėngėtarja e cila sė fundmi ka filluar tė bėjė ‘kėrdi’ nė industrinė muzikore kosovare, Argjentina Ramosaj, pritet qė sė shpejti tė lansojė klipin e saj tė ri, “Jeta Vazhdon”.


Kėnga ėshtė punuar nga Flori, me kėtė tė fundit qė ėshtė pėrgjegjės si pėr kompozimin ashtu dhe pėr tekstin e kėngės.


Kėnga ėshtė e zhanrit “rock-balad”, e ngjashme me atė “Shpirt i Mbytur”, njė sukses ky i jashtėzakonshėm i Argjentinės.


Pėr videoklipin ėshtė pėrkujdesur Entermedia, ndėrsa vendet ku ėshtė xhiruar klipi janė nė Dhėrmi dhe Jal tė Shqipėrisė, ashtu si para monumentit tė Lidhjes Shqiptare, nė Prizren.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Argjentina me kėngė dhe klip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: