ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Adelina, dukje tė re superseksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Adelina, dukje tė re superseksi   Mon Oct 18 2010, 18:58

Diva e muzikės kosovare, Adelina Ismajli, definitivisht ėshtė duke planifikuar njė rikthim tė fuqishėm nė skenėn e muzikės kosovare, pasi qė tashmė ndryshimet e para kanė filluar tė paraqiten, sidomos nė dukjen e saj.Pasi pėrfundoi koncertet e saj nėpėr viset shqiptare, krijuesja e hitit “1 Vjet e 7 Ditė”, ėshtė rikthyer nė Francė dhe Zvicėr pėr tė punuar nė projektet tjera. Por, ajo ėshtė parė nė njė shou tė madh nė Ticino tė Zvicrės, pėrballė shumė bashkatdhetarėve, me njė dukje tėrėsisht tė re.


Figura e re trupore, rikthimi i ngjyrės natyrale nė flokė, njė prerje totalisht e re e tyre, tė cilat lehtazi vėrviten dhe gjejnė mbėshtetjen nė krahėt e saj prej njė ikone, janė disa prej ndryshimeve tė theksuara nė dukjen e Adelinės, tė cilat e bėjnė atė mė nė formė se kurrė…pėr nga pamja e jashtme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Adelina, dukje tė re superseksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: