ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Pink Floyd bashkė pėr njė koncert?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 30
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Pink Floyd bashkė pėr njė koncert?    Mon Oct 18 2010, 18:49

Bateristi i “Pink Floyd”, Nick Mason, ka vendosur ta pranojė ofertėn e Roger Waters qė t’i bashkohet grupit pėr njė koncert tė vetėm- mirėpo kėtė do ta bėjė vetėm pėr bamirėsi.


Rokerėt legjendarė herėn e fundit sė bashku performuan nė Londėr nė vitin 2005, ndėrsa nė korrik tė kėtij viti Waters dhe David Gilmour bashkuan forcat pėr njė koncert tė vogėl bamirėsie.


Duke vlerėsuar performancėn e fundit, Waters ka thėnė se do t’i pėlqente qė tė bashkohej me anėtarėt e gjallė tė bendit pėr tė mbajtur njė koncert spektakolar, pėrfitimet e tė cilit do tė jepeshin pėr bamirėsi.


“David dhe Nick dhe unė mund ta bėjmė njė koncert diku, por nuk ka gjasa qė tė bėjmė turne…”, ka thėnė Waters.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Pink Floyd bashkė pėr njė koncert?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: