ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Martesa e Brand dhe Perry, pa kontratė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Martesa e Brand dhe Perry, pa kontratė   Mon Oct 18 2010, 18:47

Russell Brand ka vendosur qė tė mos nėnshkruajė kontratėn martesore me bashkėshorten e tij tė ardhshme, Katy Perry, pasi qė frikėsohet se ajo ide mund t’i pengojė ditės sė madhe.


Komiku britanik ėshtė i bindur se ai e ka gjetur personin e duhur nė Perryn dhe se po shikon pėrpara pėr njė martesė tė thjeshtė, e cila do tė ndodhė mė 23 tetor nė Jaipur tė Indisė.


“Unė po tentoj qė ta ruaj dhe ta bėj njė gjė tė bukur…Vėrtet, dashuria mes dy njerėzve ėshtė gjėja mė spektakolare dhe mė normale nė botė…Unė dua qė martesa tė jetė vetėm pėr mua dhe pėr tė, para miqve dhe familjarėve tanė, duke qenė tejet normal”.


“Kėshtu, unė nuk do shes fotografi, e as qė do tė bėj kontratė. Ėshtė sikurse njė gjė normale. Ėshtė e vėshtirė ta bėsh normale, pasi qė ēdo kund vėrtitet gazi toksik i tė qenit i njohur”, u shpreh Brand.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Martesa e Brand dhe Perry, pa kontratė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: